Jak řešit suchou pokožku hlavy

šampon na seboreu

Spousta z nás se často potýká s problémem suché pokožky hlavy. Zkoušíme jeden přípravek za druhým, různé šampony, balzámy, zábaly, vlasové kúry a nic nezabírá. Také jste se potýkali, nebo stále potýkáte s tímto problémem? Zaměřili jsme se na tuto problematiku a pokusili se najít řešení. Pokud vás také zajímá, jak si s tímto problémem poradit a výše zmíněné potíže odstranit, nebo alespoň zmírnit, pak je tento článek určen právě vám.

Pokud tedy máte suché vlasy včetně pokožky hlavy, je ideální zlepšit stav vašich vlasů pomocí přírodních produktů, které mohou velmi významně pomoci.

šampon na seboreu

Pomoci mohou jednak různé ozdravné kúry, které si připravíte většinou z ingrediencí, které máte určitě doma k dispozici, ať už se jedná o hloubkovou kúru z vajec, nebo různých olejů či například avokáda, které bývá také doporučováno. Další možností, která může být i mnohem účinnější, je ale také použití speciálního šamponu, který může výrazně zlepšit stav vaší pokožky hlavy i vlasů.

Suchá pokožka hlavy může být způsobena z několika důvodů a je tedy nejprve potřeba zjistit příčinu. Může se stát, že tento problém je zapříčiněn onemocněním seboreou nebo lupénkou. I v takovém případě může pomoci zmírnit nepříjemné potíže s těmito chorobami speciální šampon na lupenku či šampon na seboreu.

Zde se dle kladných recenzí mnoha lidem osvědčila speciální dermokosmetika EPIDERMA, jejíž přípravky dokážou projevy lupénky či seborey výrazně zmírnit. Tato speciální dermokosmetika obsahuje konopný olej, dále cannabidiol (CBD), který je rovněž důležitou protizánětlivou složkou a v neposlední řadě extrakt z břízy betulin. Přípravky této speciální dermokosmetiky, kterými jsou například krém na lupénkuseborea mast, nebo vysoce účinný bioaktivní šampon na vlasy, mohou být přesně tím, co vaše pokožka potřebuje a jistě stojí za to je vyzkoušet.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *