Párty v přírodě

Určitě většina z nás ráda tráví čas venku, v přírodě, ale také se jistě shodneme na tom, že to má mnohdy svá úskalí. Pokaždé není počasí z našeho hlediska ideální, a pokud máme například v úmyslu uspořádat zahradní párty, vzniká problém, co si počít s případnou nepřízní počasí, ať už se jedná o déšť, vítr, nebo příliš horké sluneční paprsky. Řešení v takovém případě přitom nemusí být zrovna složité a mohou jím být zahradní párty stany, které se těší čím dál větší oblibě.

Jestliže se tedy rozhodnete uspořádat například rodinnou oslavu pod širým nebem, ať už menší zahradní párty, nebo mnohem větší slavnost jakou je třeba svatba, či větší firemní oslava, určitě přemýšlejte, zda by pro vás vhodný zahradní párty stan nebyl tím pravým řešením.

Zahradní party stany se v současnosti vyrábějí v mnoha různých variantách a rozhodně je z čeho vybírat. Na trhu je množství rozměrů párty stanů od nejmenších 2 x 2 m, 3 x 3 m, přes nejčastěji používané stany 3 x 6 metrů, či 6 x 12 metrů, které se hodí pro větší párty. Pokud by ani tato velikost nebyla dostačující, není problém postavit vedle sebe několik stanů a vzájemně je propojit.

Omezovat se nemusíte ani při výběru barvy, v nabídce bývá na výběr z mnoha barev, tudíž můžete pohodlně své barevné představy doladit. Pokud potřebujete uspořádat slavnostnější oslavu, jakou je například svatba, můžete party stan doplnit i o romantický baldachýn. Ke stanům je možné zároveň položit i podlahy, a i ty bývají v mnoha provedeních, aby ladily s vašimi představami.

Stany mohou mít i odnímatelné boční stěny, které umožňují různá variabilní řešení, dají se použít i sítě proti obtížnému hmyzu.

Ať už tedy máte jakýkoliv požadavek na párty stan, vždy můžete nalézt uspokojivé řešení. Stačí se obrátit na specializovanou firmu, zabývající se prodejem nebo půjčováním zahradních párty stanů a předložit jim svůj požadavek. Zkušení pracovníci vám odborně pomohou při výběru velikosti, vhodného materiálu i barev a následně zajistí dopravu i případnou instalaci párty stanu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *