Pneumatiky BARUM Polaris 5 195/65 R 15 a 205/55 R 16

Jedná se o zimní pneumatiky z oblíbené řady Polaris 5 – BARUM Polaris 5 195/65 R 15 a BARUM Polaris 5 205/55 R 16, které jsou určeny pro nejvíce používaná vozidla v celé Evropě a jsou vhodné pro vozy střední třídy i pro těžší SUV či dodávky. Vynikají výborným chováním vozidla při rychlejší jízdě při provozu na dálnici, ale i při jízdě na zasněžených vozovkách v horských oblastech.

Dle recenzí dokážou tyto pneumatiky zajistit výbornou trakci jak na mokré vozovce, tak i na sněhu, bez snížení komfortu z jízdy, a to především díky chytrému designu pneumatiky. Pneumatika je velice dobře optimalizovaná na zimní vozovku, tudíž si dokáže uchovat perfektní jízdní vlastnosti i na sněhu a ledovce.

Snímek obrazovky 2018-09-22 v 18.12.02.png

Dezén pneumatiky totiž obsahuje prvky, které výborně odvádí vodu, sníh i ostatní nečistoty z běhounu, čímž zajišťuje krátkou brzdnou dráhu a velmi podstatným způsobem zvětšuje styčnou plochu mezi pneumatikou a vozovkou.  Vyvinuto je vše takovým způsobem, že nedochází ke zvýšení hlučnosti, což jistě oceníte vy i vaši spolujezdci. Uvádí se, že hlukový limit těchto pneumatik je 72 dB.

Výrazné ramenní bloky mají zásluhu na výborné stabilitě, kterou oceníte zejména při zatáčení.

Z dalších recenzí vyplývá, že pneumatiky Barum Polaris 5 jsou bezchybné zimní pneumatiky ekonomické třídy, které mají dostačující odezvu při brzdění a v přilnavosti na mokré vozovce dosahují třídy C. Na dobré úrovni je také spotřeba paliva při použití těchto pneumatik.

 

Výhody používání pneumatik Barum Polaris 5

  • Dokonalá stabilita i v náročných podmínkách
  • Perfektní přilnavost na sněhu i na ledovce
  • Dobrý poměr kvality a ceny
  • Výborný dezén odolávající výkyvům teplot
  • Bezpečnost a komfort zároveň
  • Dlouholetá, prověřená tradice značky

 

Životnost pneumatiky se uvádí více jak 30 tisíc km. Elektronicky optimalizovaný design dezénu vytvořený pro zimní období minimalizuje opotřebení, čímž dokáže zaručit vysoký kilometrový výkon.

Sháníte zimní pneu a stále si nejste jisti, které budou pro Vás ty správné? Nechte si poradit. Využijte nový cenový srovnávač pneumatik ZUPO.cz, kde Vám v chatu nejen že poradí, ale zároveň zajistí nejnižší cenu na trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *